Gizlilik Sözleşmesi1)Bitcoinkazanç.com asla yatırım tavsiyesinde bulunmaz.Kullanıcıların yatırımlarının sorumlulukları kendilerine aittir.

2)Sitede yayınlanan haberler Yurtdışı kaynaklarından elde edildiği için olabilecek Çeviri hatalarından Bitcoinkazanc.com sorumlu değildir.

3)Bitcoinkazanc.com site performansı ve güvenlik amaçlı Çerez(Cookies) kullanmaktadır.

4)Bitcoinkazanc.com kullanıcı ip ve diğer bilgilerini yasal zorunluluklar harici üçüncü kişilere vermeyeceğini ve bunları başka amaçlar için kullanmayacağını taahüt eder.

5)Sitede yayınlanan tüm haber ve makaleler özgün olarak oluşturulmaktadır. Kaynak göstermeden kopyalanması yasak vekanunen suçtur.

6)Bitcoinkazan.com'da yayınlanan haber ve makaleler Site anasayfamızı kaynak gösterme şartıyla başka kaynaklarda yayınlanabilir (kaynak:www.bitcoinkazanc.com)

7)Bitcoinkazanc.com bir tüyo yada yatırım danışmanlığı sitesi değildir. güncel haberleri yayınlayan ve bunları halkın bilgi edinme özgürlüğünü sağlayabilmek amacıyla gerçekleştiren bir haber platformudur.

8)Bitcoinkazanc.com Site içeriğini ,sayfalarını ve Hizmetlerini Dilediği zamanda haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutmaktadır

9) Herhangi bir yasal uyuşmazlıkta Bitcoinkazanc.com veritabanı verileri esas kabul edilecektir.

10)Bitcoinkazanc.com hiçbir zaman herhangi bir menkul kıymetin alım satımına araclık etmez.bu konuda yasal sorumluluk taşımamaktadır.

11)Bitcoinkazanc.com Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına uygun olarak yayınlanmıştır. Her türlü yasal sorunda sadece Türk mahkemeleri sorumludur.

12)Bitcoinkazanc.com Sitesinin işler yapısına yada veritabanlarına yapılacak her türlü saldırıda İp ve diğer tüm kullanıcı verileri yetkili yasal mercilere iletilecektir. .

Gezintiye burdan devam edebilirsiniz Ana Sayfa