Hard Wallet Nedir?

    Yüksek miktarda Bitcoin sahibiyseniz Şüphesiz ki en büyük endişelerinizden birisi de Kripto paralarınızı kaybetmek ya da çaldırmaktır. İnsanlar genellikle Kripto paraların daha hızlı işlem yapabilmek için borsalarda tutmakta . Ancak uzun süreli yatırımcılar paralarını başka birine emanet etmek konusunda tedirginlik yaşıyor. Bu endişelerinde de haklılar.

  Daha önce pek çok Hack Vakasında da olduğu gibi kötü niyetli kişiler Bitcoin'lerinizin olduğu cüzdan ya da borsa sitelerini Hacleyerek tüm yatırımınızı bir gecede çalıp gidebilir .Bu sebeple hard wallet adı verilen donanımsal cüzdanlar gittikçe popülerleşiyor .

   Bu cihazlar Kripto paralarınızı offline sistemde güvende saklamaktadır herhangi bir internet bağlantısı olmadığı için hacker'ların sizin Kripto paralarınıza ulaşıp onları çalması imkansıza yakındır. Ayrıca bu cihazlar Kripto paralarınızı koruyabilmek için oldukça yüksek güvenlik katmanlarına sahiptir. Cihazları virüs bulaşmış bir bilgisayara takmanız durumunda dahi Kripto paralarınız güvenli kalabilmektedir. Bu sebeple Eğer yüksek miktarlarda ve uzun vadeli Kripto para yatırımı yaptıysanız sizlere Hard Wallet alternatiflerini  incelemenizi öneririz. 

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER