Herkes Kendi Krıpto parasını üretecek

     Artık herkes kendi Kripto parasını üretebilecek !  Piyasaya yeni çıkan "Waves Coin" Merkezi olmayan Kripto para piyasalarını daha da merkeziyetsiz hale getirme amacı güdüyor.

    Sistemin getirdiği pek çok yenilik var. Waves Coin Kripto para piyasalarının en zayıf halkası olan bir merkeze bağlı çalışan borsaları ortadan kaldıracak. Böylece bütün ağ yapısı üzerinde çalışan borsalar sayesinde paralarınız hep güvende kalacak .Bugün Blockchain Teknolojisi ne kadar güvenli olursa olsun Bitcoin alıp satmak için çoğunlukla bir borsa kullanmanız gerekiyor .Bu borsalarında Bitcoin'lerinizi alıp kaçma ihtimali ya da Hacklenip bütün paralarınızı kaybetme ihtimaliniz mevcut.

    Wavescoin'in kendi ağı üzerinde merkezsiz çalışan Borsası sayesinde bu sorun oradan çıkartıyor herkesin parası kendi cüzdanında bekliyor alım-satım yapılacağı zaman  transfer ediliyor. Ayrıca Waves Coin'in getirdiği yeni bir özellik ise herkesin kolaylıkla kendi coin'ini  yaratabilmesi ve tokenlerini satma imkanına sahip olması. Böylece pek çok daha yeni coin türünün ortaya çıkması bekleniyor...

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER