Çiftlik Bank Bitcoin Madenciliği Yapıyor

      Kullanıcılarına çok kısa sürede yüksek kar oranları sunarak inanılmaz rakamlar dağıtan ve bir anda yatırım dünyasını kasıp kavuran Çiftlik Bank, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının hakkında suç duyurusunda bulunması ve televizyon reklamlarına durdurma yasağının gelmesi ile zor günler yaşamaya başlamıştı.

     İnsanlar Çiftlik Bank'ın bu kadar kısa sürede bu kadar çok parayı nasıl kazandığını ve kar payı olarak  çiftlik bank yatırımcısına dağıttığını merak etmeye başlamıştı. Çiftlik Bank bu sorulara cevap olabilmesi için ilginç bir video yayınladı. Videoda devasa bir tesiste  yüzlerce Asic miner cihazla  Bitcoin kazıldığı görünüyor . 

     Şirket bu videoyu yayınlayarak Bir nevi parayı nereden kazandığını da açık etmiş oldu. Büyük ihtimal kullanıcılardan toplanan paralar bitcoine yatırılmış gibi duruyor Tabii ki şirketlerimizin Bitcoin ve diğer Kripto paralara ilgi duyması oldukça sevindirici bir şey Ancak inek, keçi  ve tavuk besleyen bir şirketin Bitcoin madenciliği yapması da oldukça ilginç bir durum ..

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER