KASPERSKY BİTCOİN AMERİKAN İSTİHBARATININ PROJESİ DEDi

 

  Dünyanın en çok bilinen dijital güvenlik ve antivirüs şirketlerinden birisi olan Kaspersky'ın kurucularından Natalya Kaspersky Bitcoin Amerika birleşik devletleri istihbaratı tarafından üretilmiş bir teknolojidir dedi

   Petersburg ITMO üniversitesinde yaptığı konuşmada Natalya Kaspersky'in oldukça ilginç teorisi herkesin dikkatini Bitcoin üzerine toplamış durumda. Natalya'ya göre Bitcoin Uluslararası gizli operasyonlarda ajanlara ve gizli ekiplere diğer ülkeler farketmeden finansman sağlayabilmek için  Amerikan istihbaratı tarafından geliştirilmiş bir proje . Buna göre Amerikan  İstihbaratı ajanlara para göndermek için teknolojiyi geliştirdi ve geliştirici ekibin takma adı Satoshi Nakamoto Olarak belirlendi . Ardından Bitcoin Tüm dünyada sivillerin kullanımına da sunularak oluşan yoğun transfer trafiği içinde ajanlara gönderilen paraların tespiti imkansız hale getirildi. 

   Bir siber güvenlik şirketi sahibi olarak olaylara güvenlik boyutuyla farklı bir bakış açısı katan Natalya Kaspersky Aynı zamanda akıllı cep telefonlarının aslında herkesin bileklerine kendi istekleriyle takılmış uzaktan kumandalı istihbarat ve izleme cihazları  olduğunu düşünüyor. 

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER