Dünyanın ilk Sağlık Coini HEALTHUREUM Nedir

 

    Healthureum, blockchain teknolojisini sağlık hizmetleriyle buluşturan ,Ethereum altyapısını ve akıllı kontratları kullanan yenilikçi bir kripto para birimi. kripto paraların kullanıldığı en ilginç alanlara  sağlığı ekleyen Healthureum doktor - hasta  iletişimini arttıracak ve sağlık hizmetleri için yapılan ödemeleri kolaylaştıracak bir proje. 

   Hasta bilgileri, teşhisler ve laboratuar sonuçlarını yüksek güvenlikli çözülemez şifrelemeyle güvence altında tutan Healthureum , doktorların hastalarıyla ilgili ihtiyaç duyduğu tüm verileri edinmelerine yardımcı olacak. Hastalar da kişisel verilerini ve insanların bilmesini istemedikleri sağlık sorunlarını bu sayede gizli tutmuş olacaklar.  Blockchain altyapısı sayesinde verilerin içeriğinin ve laboratuar sonuçları, teşhis ve hasta sağlık geçmişinin değiştirilemez olması sayesinde Healthureum'un içeriğine olan güven tam olacak ve doktorlar buradaki verilerin doğruluğundan şüphe duymayarak acil müdahalelerde  ek testlerle zaman kaybetmemiş olacaklar. 

   Kripto para teknolojilerinin hızla günlük yaşamımıza girmeye başladığı son günlerde Healthureum gibi pek çok farklı projenin tasarım aşamasında olduğu tahmin ediliyor. Bakalım kriptolar insanların hayatlarını nasıl farklı alanlarda kolaylaştırmaya devam edecekler.

 

 

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER