YERLİ KRİPTO PARA TURCOİN FIRSAT MI TUZAK MI

  Dunyada Hızla artan Kriptopara ilgisinin sonucu olarak pek çok yeni Kriptopara birimi üretilmeye başlandı ve Blockchain 'in farklı amaçlarla kullanılabileceği yeni teknolojiler geliştirilmeye devam ediyor.  Bu furyayaTürkiye'den de "Turcoin" adı ile üretilen yeni bir Kriptopara katılmış durumda .

    Türkiye'deki büyük televizyon kanallarında reklamları dönen Turcoin, kriptopara yatırımcılarını ortadan ikiye bölmüş durumda.  Bazı yatırımcılar bunun büyük bir fırsat olacağını ve katılımcılara büyük paralar kazandırabileceğini düşünürken , daha çoğunlukta olan bir kesim ise bunun alt yapısı sağlam olmayan bir Titan saadet zinciri olduğunu düşünüyor. Turcoin'in  insanların kafasını karıştırılmasının sebepleri ise şunlar:

 -  Şirketin kendi ürettiği coin'i kazmak için milyonlarca dolarlık mining ekipmanı kurduğunu açıklaması en büyük tereddütlerin başında geliyor. Bir kriptopara'yı üreten şirketin o parayı kazması kulaklara pek mantıklı gelmiyor.

-  Turcoin'in bağlantılı olduğu Hipper şirketi çalışanlarının parayla üyelik paketleri satmaya başlaması ve insanların getirdikleri üye sayısınca rütbe yükselerek daha fazla gelir elde edeceklerini söylemeleri. Bu özelliği ile saadet Zincirlerini oldukça anımsatan Turcoin projesi, Eğer sistem bu kadar iyiyse  neden sürekli yeni üye getirmemiz gerekiyor ,Neden İnsanlar kendileri gelmiyor ? sorusunu ortaya çıkartıyor.

- Projenin tereddüt yaratan 3. başlığı İse internet sitesinde proje ile alakalı whitepaper in yayınlanmamış olması ve uluslararası Kripto para forum ve sitelerinde Bu proje ile alakalı sunumların, tanıtımların yapılmıyor olması.

- Turcoin'in Şimdilik hiçbir Kriptopara borsası  ile anlaşmamış olması ve 1 adedinin 100 dolara satılıyor olması. Kripto para piyasalarında genelde piyasaya yeni çıkacak paraların 1 dolardan daha az fiyatlarla, yani çok ucuza yatırımcılara dağıtıldığı düşünülürse ,tanesi 100 dolar olarak satışa çıkan ve hiçbir borsada işlem görmediği için gerçek Fiyatı hakkında hiçbir fikrimiz olmayan bu para yatırımcıları ürkütüyor.

- Yapılan bazı paylaşımlarda ve üyelik satan elemanların aktardıklarına göre, sistemin çok üye getirenlerinin sıfır Mercedes otomobiller ile ödüllendirilecek olduğunun açıklanması. Bu özelliği ile de İnsanların Asıl amacın kripto para Geliştirmek mi yoksa sürekli yeni üye kaydetmek mi sorusuna cevap bulamamalarına sebep oluyor. 

   Ülkemizden çıkan bir kripto para biriminin olmasını hepimiz gönülden isteriz.  Türkiyenin ilk kripto parası Turcoin'İn  bu konuda  ne kadar başarılı olacağını veya herhangi bir Kripto para borsasında işlem görüp görmeyeceğini öğrenmek için  Beklemekten başka Çaremiz yok.

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER