ÜNLÜLERİ ALIP SATMA OYUNU CRYPTOCELEBRİTİES

    Geçtiğimiz aylarda yüzbinlerce oyuncuya ulaşan ve Ethereum ağını geçici olarak kilitleyen kedi alıp satma oyunu Cryptokitties'in ardından Ethereum altyapılı yeni bir oyun daha piyasaya çıktı. Cryptocelebrities adlı oyunda dünyaca tanınan ünlü kişilerin kartları bir miktar Ethereum karşılığında satılıyor ve insanlar yatırım aracı olarak bu kartları alıyor.

   Oyunun temel kuralı satın aldığınız bir Ünlü'yü Eğer bir başkası da satın almak isterse ödediğiniz Ethereum miktarının Tam 2 katını kazanıyorsunuz . Örneğin Tesla'nın sahibi Elon Musk'un kartını satın aldığınızda 10 Ethereum öderseniz bir başka insan daha yüksek bir fiyattan bu kartı satın aldığında verdiğiniz paranın iki katını yani 20 Ethereum gibi bir miktarı geri alacaksınız.

   Kısa sürede dünya çapında pek çok oyuncunun ilgisini çeken Cryptocelebrities, Cryptokitties oyununu tahtından edip bir numara olabilecek mi hep beraber göreceğiz. Aynı zamanda bu oyunların piyasaya çıkmasını sağlayan ethereum ve akıllı kontratlarının ne kadar büyük bir yenilik olduğu ve ne kadar farklı alanlarda kullanılabileceği de yavaş yavaş ortaya çıkmakta

 Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER