JOHN MCAFEE ALTCOİN TANITIMI İÇİN PARA ALDIĞINI İTİRAF ETTİ

    Tüm düntada kullanılan Antivirüs yazılımlarını üreten Dijital Güvenlik şirketiyle ünlenen ve kripto para piyasalarıyla da oldukça haşır neşir olan John McAfee  Bitcoin ve Altcoinlerle ilgili sürekli  yaptığı sansasyonel açıklamaların arasına bir yenisini daha ekledi . Dünyada pek çok yatırımcının takip ettiği Coin Telegraph sitesine verdiği özel röportajda Twitter'da her hafta paylaştığı haftanın Altcoin tavsiyesini nasıl belirlediğini anlatan John McAfee , Altcoin'leri tanıtmak ve övmek için Altcoin geliştiricilerinden para aldığını ve bunun çok doğal olduğunu, ayrıca Bitcoin insanoğlunun tarih boyunca hayatına giren en güzel şey olduğunu söyledi.  

      Yaptığı açıklamalarla altcoin fiyatlarını büyük ölçüde etkileyebildiğini söyleyen veTwitter'da 700 bin takipçisi olan McAfee , Roger Ver, Jihan Wu, Brock Pierce gibi kripto para piyasalarındaki önemi tartışılmayacak insanlarla arkadaş olduğunu ve bu isimlerle sürekli partiler düzenlediklerini, Bitcoin piyasalarında sadeceTwitter'da attığı tweetlerle değil, bu gibi önemli insanlarla yaptığı konuşmaların da etkili olduğunu aktardı.

     Yaptığı sansasyonel açıklamalarla insanlar tarafından spekülatör olarak anılmaya başlanan McAfee, Son açıklamalarıyla birlikte kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmiş gibi görünüyor. Yaptığı işten memnun olduğunu ve bu işi para kazanmak için yaptığını söyleyerek kendisini savunan McAfee, Ben bu işi para kazanmak için yapıyorum. Böyle anlaşmalar bu işlerde çok normal dedi. 

 

  

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER