ROBİNHOOD İLE BEDAVA BİTCOİN VE ETHEREUM TRANSFERİ

   Şu sıralar kripto para yatırımcıları büyük bir hevesle Robinhood Adlı uygulamanın yayınlanmasını bekliyor. Tüm dünyada 2017 yılında çılgınlığa dönüşen Bitcoin, artan işlem hacminin doğal sonucu yükselen transfer ücretleriyle yatırımcılarını kara kara düşündürüyordu. Pek çok borsada %0.1 den %1 e kadar büyük bir skalada farklılık gösteren Bitcoin transfer ücretlerinden bıkan yatırımcılar için Robinhood adı verilen bir uygulama umut oldu. 

   özellikle  Bitcoin Faucet (musluk) sitelerinden kazanılan düşük miktarlardaki Bitcoin ,Ethereum ve diğer altcoinlerin transfer edilmesi yüksek kesintiler sebebiyle eldeki azıcık kriptonun da gitmesine sebep olmaktaydı. Adını zenginden alıp fakire veren masal kahramanı Robin hood' tan alan uygulama ilk birkaç sene hiçbir transfer kesintisi yapmadan 4 milyonun üstünde yatırımcıyı kendisine çekmeyi hedefliyor. Sistem ilk etapta hedeflenen kullanıcı sayısına ulaşana kadar sadece Reklam gelirleriyle yetinecek. Bu sayede de yüksek Bitcoin transfer ücretleri ödemekten sıkılan yatırımcıları kendisine çekmiş olacak.  

  Ayrıca kripto para fiyatlarını anlık takip etme imkanı da sunan Uygulama Tüm dünyada hızla tanınır hale gelerek en çok beklenenler arasına girdi. sistemin ücretsiz Bitcoin transfer hizmetini nekadar sürdüreceğine dair bir bilgi paylaşılmazken yetkililerce açıklanan 4 milyon kullanıcı hedefine çok hızlı ulaşılması durumunda bu hizmetin  devam edip etmeyeceği de bir muamma. 

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER