Çinli Kripto Para Borsası Huobi Amerikaya Taşınıyor

  Çin'in en büyük bitcoin ve kripto para borsalarından HUOBİ, Amerikaya Taşınacağını ve Amerikada ofis açacağını duyurdu !

 Geçtiğimiz günlerde kendi kripto parası Huobi Coin 'i Çıkarma kararını açıklayan Çinli Bitcoin Borsası HUOBi  şimdi de operasyonel faaliyetlerini ABD'ye taşıyarak, Amerika birleşik devletlerinde ofis açmaya hazırlanıyor. Ofisin San Francisco'da açılacağını açıklayan Huobi, bu kararını San Francisco da 26 ocak'ta düzenlenen Blockchain Connect etkinliğinde ilan ederek Tüm katılımcıların ilgisini topladı.  

   Çin'de kurulan ve hızla büyüyerek hükümetin ilgisini üzerine çeken Huobi, ağır baskılara dayanamayarak Ülke dışına kaçmış ve Güney Kore , Japonya gibi ülkelerde faaliyet göstermeye başlamıştı. Yapılan etkinlikte Faaliyetlerini Amerika'ya taşımayı düşündüğünü açıklayan borsa, sunucularını ve tüm ekipmanını da ABD'ye taşımaya hazırlanıyor. 

   Bu taşınmanın ilk adımı olan Ofisini San Francisco 'da açacak olan Huobi, Yeni hedeflerinin artık amerika olduğunu ilan etmesine karşın Tüm dünyada farklı bankaların kendi kripto para borsalarını oluşturmaları konusunda danışmanlık ve destek hizmetleri vermeye de devam edecek

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER