Çevre Dostu Kripto Coin Moonlite

  Çevreci kripto para meraklılarının yaşadığı etik sıkıntıları ortadan kaldıracak bir proje sonunda otaya çıktı. Büyük Bir devletin elektrik tüketimini aşan Aşırı tüketimiyle pek çok insanın sırf bu yüzden bile yasaklanması gerektiğini dahi savunduğu kripto paralar , her gün bir öncekinden çok daha fazla elektrik harcıyor.

 

aşırı elektrik tüketiminin yanı sıra sürekli en yüksek güçte çalışan İşlemci ve ekran kartlarının pek çoğu 1 yıl içerisindek kullanılamaz hale gelmekte, bazıları ise bu yüke dayanamayarak cayır cayır yanmakta. İşte Bu duruma bir dur demek için yola çıkan  Moonlite Coin  yeşil enerji ve kripto para teknolojisini buluşturmayı amaçlıyor

 

İCO sürecinde 1 Ethereum karşılığında 1000 adet verilecek olan Token 'lerin her yıl şirketçe bir miktarı yatırımcılardan tekrar satın alınıp yakılarak Token'in fiyatı arttırılacak ve Tüm madencilik işlemleri için Temiz yenilenebilir enerji kaynakları kullanılacak.ilk aşamada Yatırımcılarına %100 ile %50 arasında bonus coin kazandıracak olan Moonlite , Çevre dostu Yatırımcıların ilgisini üzerinde toplamış durumda. 

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER