Winklevoss İkizlerinden Cesaret Verici Açıklamalar

   Facebook'un kurucusu Mark zuckerberg'e karşı açtıkları davayı kazanarak 65 milyon dolar tazminat alan ve bu tazminatın 12 milyon dolarıyla 120 dolardan 90 binden fazla Bitcoin alan ve dünyanın ilk Bitcoin milyarderi olan Winklevoss kardeşler Bitcoin'in düşüşüyle ilgili yatırımcılara cesaret veren açıklamalar yaptı. 

  Bloomberg'e verdikleri röportajda Bitcoin'in son günlerde yaşadığı düşüşle ilgili çarpıcı açıklamalar yapan ikizler Bitcoin'e güvendiklerini ve vazgeçmeyeceklerini açıkça ortaya koydular. Bitcoin'in 6 bin dolar seviyelerine düşmesiyle ilgili gelen soruya cevap veren Tyler Winklevoss; Bitcoin'in fiyatının 8 dolar olduğu günleri de gördüklerini bu yüzden şu an binlerce dolar değerinde olmasından oldukça mutlu olduklarını ve fiyat düşüşünü zarar olarak görmediklerini söyledi. 

Winklevoss:

  "Bitcoin fiyatındaki iniş çıkış döngüsünü daha önce de gördük. belki onlarca kez bu durum tekrarlandı. Piyasada çok hareketlenme ve ilgi var. fiyat bazen çok artıyo ve bazen de düşüyor Ancak Bitcoin tüm bu süreçlerden herzaman daha da güçlenerek çıkıyor, bu düşüşün de aynı şekilde sonuçlanacağını düşünüyorum ". Diyerek Bitcoin'in değer kaybetmesinin güvenlerini sarsmadığını açıkça belli etmiş oldu. 

 Röportaj sırasında ,Portföylerinin Sadece Bitcoin'den ibaret olmadığını ve başta ethereum olmak üzere pek çok kripto paraya yatırım yaptıklarını söyleyen ikizler Bitcoin'in altın'ı tahtındandan edeceğine ve Bitcoin'in altın 2.0 olduğuna inandıklarını da sözlerine ekledi .  

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER