Cübbeli Ahmet Hoca: Bitcoin Yahudi Oyunudur Birden Yok Olabilir

 Cübbeli Ahmet Hoca Bitcoin hakkında Yahudi oyunudur, birden yok olunca dımdızlak kalırsınız diyerek cemaatini uyardı !

    Bitcoin ve kripto paralar hayatımızda daha fazla yeralmaya başladığından beri Dini açıdan Caiz Mi yoksa haram mı ? sorusu da gündeme düştü. Diyanet işleri başkanlığının Bitcoin Caiz değildir açıklaması üzerine Kripto para yatırımcıları bu açıklamaya tepki göstermiş ve bunun neresi haram diyerek diyanetin fetvasını eleştirmişti.

  Tüm türkiyede tanınan ve dini çevrelerce sözleri büyük saygı gören Cübbeli Ahmet Hoca adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Verdiği bir sohbet sırasında Cemaatinden Bitcoin ile ilgili gelen bir soru üzerine Çok sansasyonel açıklamalarda bulundu. Bitcoin Yahudinin oyunudur diyen Cübbeli ahmet hoca , Yahudinin oyununa bakın, milletin parasını toplayıp birden Geçersizdir dendiğinde dımdızlak kalırsınız diyerek cemaatini uyardı.

  Konuyla ilgili Cübbeli Ahmet hoca Sohbetinde şunları söyledi : 

   "Ocakta 10 dolara almışlar şimdi 1 milyon dolar olmuş,caiz midir diye soruyorlar. Ne olduğunu anlamadık ki caiz diyelim , elimizde tuttuğumuz birşey yok ki ! .Hayali ihracat yani. Yahudi paraları milletten toplayacak Sonra ilan edecek ki 'hükümsüzdür' , Ne yapacaksın o zaman Cübbeli hocaya mı geleceksin. Eline aldığın senindir, eline almadığın hiç para olur mu ? Nasıl planlar çeviriyor Yahudi Görüyormusunuz !

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER