Bir ICO Daha Paraları Toplayıp Kayıplara Karıştı

   Kripto para çılgınlığı alıp başını gitmişken Günümüze neredeyse hergün yeni bir ICO ortaya çıkıyor ve bu projelerin pek çoğu kripto paralara yeni bir teknoloji yada işlev kazandırmasalar da büyük yatırımlar topluyorlar. Yatırımcılar ICO'lara adeta çeyrek altın muamelesi yaparak her çıkan coin'den bir miktar alıp kenara atmaya başladılar. İstisnasız Her ICO'nun milyonlarca dolar yatırım topladığını gören kötü niyetli kişilerin de doğal olarak iştahı kabarıyor. 

 

  Son olarak bugüne kadar tam 5 ayrı ICO süreci geçiren ve toplamda 4,5 milyon dolar yatırım toplamayı başaran LoopX projesi, Son ICO süreci tamamlandıktan sonra Web sitesini, Facebook sayfalarını ve Diğer tüm hesaplarını silerek ortadan kayboldu. 276 adet Bitcoin ve 2,400 ,Ethereum toplayan LoopX ICO'suna yatırım yapanlar artık sadece bir bardak soğuk su içmekle yetinecekler.

 

   LoopX projesi Şimdiye kadar yapılmamış kadar yüksek düzeyde bir Ticaret yazılımı ağı kuracağını söyleyerek E-ticaretle uğraşan pek çok kişinin ilgisini çekmişti. Yatırımcılara yeterince bilgi vermeyen ve ICO sürecinde de bilgilendirme yapmayan LoopX ile ilgili Pek çok uzman yeterince şeffaf bir süreç yönetilmediği için yatırımcıları uyarmış ve dikkat etmelerini söylemişti. Ancak Bütün bu uyarılara kulak asmayan yatırımcıların tam 4,5 milyon dolar parasını toplayarak ortadan kaybolan proje geliştiricileri hakkında hiçbir detaylı bilgi ise bulunmuyor. 

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER