Bitcoin 1 Milyon Dolar olacak Dedi !

   Face">

 

Facebook Yöneticisi : Bitcoin 1 Milyon Dolar Olacak

Golden State Warriors'un ortağı Ve Social capital'in kurucusu Chamath Palihapitiya, Bitcoin 1 Milyon Dolar olacak Dedi !

   Facebook gibi Çok önemli şirketlerde Yöneticilik yaparak  tanınan , Social Capital'in kurucusu ve Ünlü NBA Basketbol takımı Golden state warriors'un ortağı olan Chamath Palihapitiya, Bitcoin'e 2012 yılında yatırım yaptığı bilinen ve kripto para piyasalarında sözü geçen saygın bir isim. Palihapitiya katıldığı bir konferansta Bitcoin'in geleceğiyle ilgili oldukça olumlu cümleler kurdu. Bitcoin fiyatlarının 9 bin dolar seviyelerine yükseldiği şu sıralar gelen bu olumlu açıklama adeta Bitcoin'gemisinin yelkenlerini rüzgarla doldurmuş durumda. 

 

    Konferans sırasında  "Bitcoin altınla kıyaslanabilecek bir değer. Dünyanın düzgün şekilde işlemesini engelleyen otoriter ve baskıcı rejimleri alt edecek olan Bitcoin Aynı zamanda Bankacılık altyapısının da karşısında duruyor.Bu sebeple Bitcoin fiyatlarının 3 yıl içinde 100 bin dolar, 20 yıl içinde ise tam 1 milyon dolar seviyesini geçeceğine inanıyorum " diyen  Palihapitiya, Bitcoin'e olan güvenini ilan ederek yatırımcılara cesaret verdi .

 

   Konferanstaki konuşmasında Herkesin yatırım için ayırdığı bütçenin en az %1 'ini Bitcoin'e yatırması gerektiğini ve Bu hamlenin gelecekte Hepimizi kurtarabileceğini söyleyen Palihapitiya, Fiyat tahmininin Sebebini ise Bitcoin'in her geçen gün daha fazla hayatımıza girmesi sebebiyle yaptığını da sözlerine ekledi.  

KAYNAK

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER