İngiliz Kripto Para Devleri Güçlerini CryptoUk Altında Birleştirdi

CEX.IO, Coinbase, BlockEx, CoinShares, CommerceBlock, CryptoCompare ve E Toro Güçlerini "CryptoUK" adı altında birleştirdi.

Bitcoin ve kripto para sektöründe dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan 7 firma İngiltere de kripto para sektörünün regüle edilmesi için İşbirliği yapma kararı aldı. CryptoUK, Terör finansmanı, kara para ve yasadışı finansman işlemlerinin önlenmesi ve müşterilerini korumak için gerekli olan yasal düzenlemelere destek olmak amacıyla İngiltere hükümetiyle çalışmaya başladı.  

 Birliğin Resmi internet sitesinde yayınlanan bildiride şu cümleler yer aldı :

 

" Birleşik Krallıkta daha yüksek endüstri standartşarını teşvik etmek amacıyla kurulan ve ilk self-regülasyon (kendi kendini düzenleme) amaçlı ticari şirket birliği olan CrypyoUK'e hoş geldiniz.   

  Sektör genelinde önde gelen şirketlerden oluşan üyelerimizin, kripto para birimlerinin finansal işlemlerini üstlenme yollarının, tüketicilerin, iş dünyasının ve güvenliğin yararına düzenlemelerin arttırmasına yardımcı olacağına inanıyoruz.

  Birlikte, politikacıları ve düzenleyicileri şifreleme endüstrisi hakkında eğitmeye ve Birleşik Krallık için uygun bir işletim çerçevesi geliştirmede onlarla birlikte çalışmaya çalışıyoruz.

  Birlikte çalışarak, Birleşik Krallık'ın bu heyecan verici yeni endüstride küresel bir lider olma potansiyelini yerine getirmesini sağlayabileceğimize inanıyoruz"

Birliği oluşturan şirketlerin bu girişiminin nasıl bir sonuç vereceğini tüm kripto para yatırımcıları merakla bekliyor.

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER