Bitcoin Bu Yıl 40 Bin Dolar Olacak ve Altcoinlerin Çoğu Batacak

Bitcoin Vakfı Direktörü Llew Claasen; Bitcoin 2018 yılı içinde 40 bin dolar olacak ve Altcoinlerin %90'ı Başarısızlığa ulaşarak batacak Dedi . 

  Startup Grind Konferansı'na konuşmacı olarak katılan Bitcoin vakfı direktörü Llew Claasen, Bitcoin'den çok umutluyum ,inanıyorum ki 2018 yılı içinde veya sonuna doğru 40 bin dolar seviyesini görecek. Altcoinlerin ise yüzde 90'ı Başarısızlığa uğrayacak ve yatırımcılarını zarara sokacak açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü.

 

    Claasen Yatırımcıların adeta bir dolandırıcılık halini alan Altcoin ve ICO'lara inanılmaz bir risk iştahıyla saldırdığını ve bu yüksek risk sebebiyle zarara uğrayacaklarını söyledi. Bitcoin vakfı direktörüne göre Bitcoin 2018 içinde kademeli olarak değil inişli çıkışlı bir grafik çizerek 40 bin dolara ulaşacak. Bu seviyeye gelene kadar ise pek çok sert iniş ve çıkış yaşanacak.

 

  Geçtiğimiz günlerde de Ripple'ın CEO'su Brad Garlinghouse Kripto paraların pek çoğunun büyük ihtimalle başarısızlıkla sonuçlanacağını ve pek çok coin'in değerinin "0" olacağını söyleyerek oldukça dikkat çekmişti.

 

KAYNAK

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER