Bu Oyunu Bitiren 1 Bitcoin Ödül Kazanacak

Steam'da Satışa çıkacak Montecrypto: Bitcoin Enigma Oyununun yapımcıları Oyundaki tüm bulmacaları çözene 1 Bitcoin ödül verileceğini duyurdu. 

   Gem Rose Collective tarafından geliştirilen ve sadece 2 dolar fiyat etiketiyle Dünyanın en büyük online oyun satınalma platformu Steam'da oyuncularla buluşacak Olan Montecrypto oyunu , bilgisayar oyunlarına yeni bir soluk getirecek Bir ödüle sahip. Bulmacalardan oluşan oyundaki tüm bulmacaları ilk çözecek kişi tam 1 Bitcoin ödül kazanacak . Bu sayede oyuncular sadece 2 dolar yatırımla 10 bin dolar kazanma şansına sahip olacaklar. 

   

   Oyunun geliştirici ekibi 1993 basımlı Altın baykuşun izinde kitabından etkilenerek bu ödül sistemini düşündüklerini söylüyor. Altın baykuşun izinde kitabı okuyucularını fransada gizlenmiş bir altın baykuş heykelini bulmaları konusunda teşvik ediyordu. Altın baykuş heykeli pek çok kişi tarafından aransa da bulunamamıştı. Montecrypto : Bitcoin Enigma Oyununun ödülünün ise piyasaya çıkışından çok kısa bir süre sonra sahibini bulacağı düşünülüyor.

   

   Aynı anda binlerce kişinin bitirmeye çalışacağı oyunda ödülü kimin kazanacağının nasıl belirleneceği bir sır olarak açıklanmasa da Büyük ihtimal ilk bitiren kişinin ekranında Özel bir kod ortaya çıkacak ve bu kodu geliştiricilere gönderen kişi Bitcoin'ini alacaktır. Steam Platformunda kullanıcıların heyecanla piyasaya çıkış tarihini beklediği oyunun bu pazarlama stratejisiyle Oldukça büyük bir reklamı sadece 1 bitcoin masrafla Gerçekleştirmiş olması da Bir reklamcılık başarısı olarak görülüyor. Kim 2 dolara 10 bin dolar kazanmak istemez ki ...

KAYNAK

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER