Bir İçecek Şirketi Fiyatı Doğru Bilene 4 Bitcoin Hediye Ediyor

Bir içecek şirketi Kampanyanın son günündeki Bitcoin Fiyatını doğru tahmin eden kişiye Tam 4 Bitcoin Hediye edecek.

  Bitcoin'in 11,500 Dolar civarında değerini koruduğu bu günlerde Pek çok insan ne yapıp edip bir miktar Bitcoin Sahibi olmaya çalışıyor. Kimileri birikimlerini yatırırıken yatırım yapacak parası olmayanlar faucet (musluk) sitelerinden gelen ufak miktarları biriktiriyor. link kısaltma, Anket doldurma vb pek çok yöntemle bitcoin kazanmak isteyenleri sevindirecek haber avustralya'dan geldi. 

 

    Avustralyanın popüler soğuk içecek şirketi Boost Juice Yaptığı duyuruyla Bitcoin meraklılarının yoğun ilgisini çekti. Yapılan kampanyaya göre belirlenen tarihteki Bitcoin Fiyatını doğru tahmin edecek kişi  Boost Juice tarafından tam 4 bitcoin ile Ödüllendirilecek . 

 

Fiyatı doğru tahmin et, ödülü kazan!

    Bedava 4 adet bitcoin kazanmak için yapılması gereken çok basit. çekilişin sona ereceği tarihte Bitcoin fiyatının ne olacağını tam olarak bilen kişi 4 bitcoin'i kazanacak. Eğer birden fazla kişi bilirse aralarında bir çekiliş gerçekleştirilecek.Ayrıca katılımcılar birden fazla tahmin yapmak isterse bir Boos Juice marka içeceği satın alarak kapağındaki kodla tekrar tahmin yapma hakkını kazanabilecek. 

 

    Kripto paraların hergün daha fazla gündeme girdiği dünyamızda Ticari şirketlerin Bitcoin'i ödül olarak dağıtmaya başlaması kripto para sevdalılarını oldukça sevindiriyor. Çok yakında tüm dünyada Araba ve ev verilerek yapılan çekilişlerin büyük çoğunluğu Bitcoin ve diğer kripto paralarla yapılmaya başlanabilir. Türkiyede ise bu tarz bir kampanya görmemiz biraz daha uzun sürecek gibi gözüküyor. 

KAYNAK

 

 Sponsorlu Bağlantılar


  Yorumlar

  aBcC 

  aBcC 

  aBcC 

  Yorum Bırak

  Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER