Bitcoin ve Kripto Paralarda Kariyer Yapmanın Yolları

   Milyonlarca yatırımcının güvendiği Bitcoin ve Kripto para Piyasalarında kariyer yapmak Sandığınız kadar zor değil. Siz de eğer kafanıza koyarsanız Hayatınızı ve maaşınızı Kripto para piyasalarından kazanabilirsiniz.

    Her gün binlerce yeni yatırımcının milyonlarca dolar yatırımla giriş yaptığı Bitcoin ve kripto para piyasalarındaki kariyer seçenekleri, her geçen gün daha da artıyor. Bu kadar çok insanın yatırım yaptığı bir sektörde Herkesin yatırımcı tarafında olması doğal olarak mümkün değil. Kripto para piyasası Bu yatırımcılara hizmet sunacak binlerce insana ihtiyaç duyuyor.  

 

   Dünyada hemen hergün yeni bir kripto para birimi doğuyor ve bu para birimlerinin tamamının toplamı olan kripto para piyasalarında kariyer yapmak pek çok uzman tarafından Geleceğin en değerli meslekleri arasında gösteriliyor. İnternette yapacağınız ufak bir araştırmayla Kripto para sektöründe çalışan insanların maaşlarının 15 bin tl den az olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz. Tabi sektör Türk lirasi değil dolar bazlı çalışıyor ve ofis çalışanı statüsündeki kişiler 7 bin dolar civarı maaşla başlıyor. eğer yeterince çalışır ve kendinize kripto para piyasalarında iyi bir yer bulursanız aylık 15 bin ile 200 bin Tl arasında maaşla çalışma şansınız bulunuyor. 

 

    Kripto para piyasalarında hergün yeni teknolojiler ortaya çıkıyor. bu yeni çıkan teknolojilerin uzmanları ise çok nadir bulunuyor. Eğer böyle nadir bir teknolojide Yazılım uzmanı gibi bir pozisyon edinirseniz alacağınız maaşları hayal etmekte bile zorlanabilirsiniz. Bu statüdeki kişiler her yıl çok rahatlıkla milyonlarca dolar para kazanmakta. şimdi gelin isterseniz Kripto para piyasalarında kariyer yapabileceğiniz alanlara bir göz atalım ; 

      - Bir ICO başlatmak

     -  ICO Projesinde Yazılımcı olarak çalışmak

      - ICO projesinin tanıtım ve pazarlamasında çalışmak

      - Blockchain uzmanı olarak Bankalarla çalışmak 

      - Kar amacı gütmeyen Kuruluşlarda Blockchain Teknolojisini geliştirmek

      -Bir kripto para borsasına yazılımcı ve kontrolör olmak

      -Kripto para borsalarının reklam ve pazarlamasında çalışmak

     -Yatırım Danışmanlığı şirketlerinde kripto para uzmanı olarak çalışmak

    - Borsa ve danışmanlık şirketlerinde Kripto para hukuk uzmanı olmak 

    -Broker olarak Pek çok kişinin parasıyla yatırım yapmak  

   - ICO veya Borsaların Sosyal medya yetkilisi olmak 

   -Yurtdışında Blockchain Yüksek lisans programlarına giderek Akademik kariyer.  

   - Büyük Bir Madencilik sistemi kurmak

  - Madencilik şirketlerinin Reklam ve pazarlamasında çalışmak

  -Madencilik şirketlerinde tekniker olarak çalışmak

 

   Yukarıda saydığımız iş kollarının dışında da Kripto para piyasalarında İş bulabileceğiniz yüzlerce farklı pozisyon bulunmakta. Örneğin bazı madencilik şirketlerinde Sadece Cihazların soğutulmasından sorumlu bir personel bile bulunuyor. Bu ve bunun gibi pek çok farklı iş kolunda gerçekten yüksek maaşlarla çalışmak isterseniz tek yapmanız gereken kendinizi geliştirmek. Çünkü Kripto paraların bir okulu olmadığı gibi bu şirketlerde milyonlarca dolar kazanan Kripto para uzmanlarının çoğu da sektöre kendilerini geliştirerek girmiş durumda.

 

   Eğer Ben de kripto para piyasalarında çalışacağım ve Kripto paralar üzerine kariyer yapacağım diyorsanız, O zaman ne duruyorsunuz. İşe bol bol araştırmak ve Kripto teknolojinin temellerini öğrenerek başlayabilirsiniz. eğer yılmadan, azimle çalışırsanız başaracağınıza emin olabilirsiniz.

 Sponsorlu Bağlantılar


  Yorumlar

  aCHn 

  aCHn 

  aCHn 

  Yorum Bırak

  Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER