Bitcoin Zengini Winklevoss ikizleri Coinleri Nasıl Saklıyor?

Eğer Bitcoin ya da herhangi bir Kripto para sahibiyseniz Şüphesiz ki aklınızı kurcalayan en büyük sorunların başında coinlerinizi nasıl saklayacağız geliyor .

Kripto para piyasasındaki en büyük sorunlardan biri Tabii ki de bu .Eğer cüzdanınızı kaybederseniz ya da coinleriniz çalınırsa bunları geri alma şansınız bulunmuyor Ve bu konuda şikayet edebileceğiniz bu kurumda bulunmamakta  winklevoss ikizleri bilindiği gibi Facebook'un sahibi Mark Zuckerberg ile hukuk mücadelesinde bulunmuşlar ve Mark Zuckerberg'i durumda bıraktıkları davada 65 milyon dolar tazminat almaya hak kazanmışlardı.

İkizler kazandıkları paralar 11 milyon dolar ile Bitcoin almışlar ve yatırımcılar tarafından alaya alınmışlardı. Ancak Bitcoin fiyatının uçması sonrasında herkes ikizlerin ne kadar haklı olduğunu görmüş oldu.peki ikizler paralarını nasıl tutuyorlar. ? Bu kadar yüksek miktarda Bitcoin sahibi olan ikizler paralarını cüzdanlarının şifresini bir kağıda yazarak bu kağıdı 4 parçaya bölüp ülkenin dört farklı bölgesindeki dört farklı bankanın kasasından saklıyorlarmış .

Eğer bu kadar yüksek miktar Bitcoin sahip olsaydınız bu tarz çözümler düşünebilirsiniz ancak Sizler büyük bir ihtimal bu kadar yüksek miktarda bitcoin'e sahip değilsiniz. Bu sebeple cüzdanlarınızı ve şifrelerinizi güvenebileceğiniz bir online online cüzdanda ya da bir kağıtta saklamanızı öneriyoruz  Unutmayın ki eğer bu şifreleri kaybederseniz bütün paranızı da kaybedersiniz

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER