Dogecoin 1 Cent Oldu Rekor Kırdı

 2017 yılı Şüphesiz ki Kripto paraların yıl oldu. 2017 yılı içerisinde pek çok Adını bilmediğimiz coin katlanarak değer kazanırken bazı coinler de yine katlanarak değer kaybetti Bu kaotik ortamda yatırımcıların bazıları paralarını onlarca kat arttırdı bazıları ise tüm birikimlerini kaybetti .

  Başlangıçta bir şaka olarak ortaya çıkan dogecoin arkasındaki dev topluluk ve Azimli destekçileri sayesinde fiyatını katlayarak arttırdı ve Geçtiğimiz günlerde 1 Cent sınırına ulaştı .1 Cent kulağa az gelebilir Ancak zaten hiçbir zaman çok değerli bir para olmamıştı sene başında  1 Cent yaklaşık 8 dogecoin etmekteydi. Ancak sene sonuna geldiğimizde 1 cent 1 Dogecoin etmekte Yani kısaca Eğer paranızı sene sene başında Dogecoin'e yatırsaydınız şu an paranız 8'e katlanmıştı.

    Ufak yatırımcılar, bütçeleri Bitcoin Ethereum gibi coinlere çok yetmediği için genellikle ucuz fiyatlı altcoinlere yönelmekte. Eğer siz de ufak yatırımlarınızı kısa sürede katlama fırsatı elde etmek istiyorsanız şansınızı altcoinlerde deneyebilirsiniz.

Tabiki Bitcoin ethereum gibi şu an tüm dünyanın tanıdığı ve gündeminde olan para birimlerine paranızı yatırabilirsiniz ancak Bitcoin ve Ethereum gibi paraların fiyatlarının katlanarak artmasının devri artık sona ermiş gibi duruyor.  Bitcoin şu an 15 bin dolar seviyesinde ve Dogecoin gibi bir fırsat yaratabilmesi için fiyatını 8'e katlaması yani 120 bin dolar olması gerekmekte Bu sebeple küçük yatırımcıların altcoinlerde şansını denemesinin daha yüksek kazanç fırsatları yaratabileceğini düşünüyoruz. Ancak kazanç fırsatının yanında riskin de katlanarak artacağını unutmamalısınız.

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER