CEX.IO ve Bitfinex Yeni Üye Alımını Durdurdu

Eğer Bitcoin ve diğer Kripto paralar yatırım konusunda ilginizi çekmeye başladıysa borsalarda hesap açma konusunda acele etmelisiniz. Çünkü Bitfinex ve CEX.İO gibi bazı Borsalar yeni üye alımını Durmuş durumda.

2017 yılında Bitcoin ve diğer Kripto paralara artan talebi karşılayamayan Borsalar yetersiz altyapıları sebebiyle müşterilerine yetersiz hizmet vermeye başlamışlardı. İşlemlerdeki aksaklıklar ve destek taleplerine çok geç dönüşler sebebiyle çoğu kullanıcı şikayette bulunmakta Ve borsalarını değiştirmeyi düşünmekteydi. Ancak bütün borsalarda neredeyse durum aynı hiçbir borsa Bitcoin'e olan bu talebi karşılayabilecek altyapıya sahip değil. Günde yüzbinlerce alım ve satım Emrinin girildiği borsaların sistemleri sık sık çökmekte ve bu siteler çoğu zaman bakıma alınmakta. 

 Bu sebeple müşteri memnuniyetini daha fazla kaybetmeyi göze alamayan ve altyapılarının yetersiz olduğunu düşünen bazı firmalar yeni üye alımlarını dondurarak altyapı çalışmalarını artıracaklarını duyurdular.

Hala üye alımı açık olan borsalarda bu kervana katılabilir. Bu sebeple yatırım yapmayı düşünenler ellerini çabuk tutmalı.

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER