İOTA Yatırımcıları Ortaklıklardan Şüpheli !

     Geçtiğimiz ay içerisinde Samsung ,Microsoft, Volkswagen ,Fujitsu gibi dev şirketlerle ortaklıklar kurulacağına dair yaylan haberler İOTA yatırımcısının yüzünü güldürmüş , haberlerin ardından İOTA'nın fiyatı %70 artmış,yatırımcısı kazanırken yeni yatırımcılar da kervana katılmak için İOTA'ya para yatırmışlardı. 

     Ancak İOTA ortaklıklarındaki şüpheler Bu coin'e olan güveni sarsmış durumda. İlk başta microsoft'la bir ortaklık yapılacağının dedikodusu yayılınca Piyasalar bir anda hareketlenmış ve insanlar kın kın İOTA almıştı. Ancak beklenen ortaklığın bir türlü açıklanmaması ve herkesin işaret ettiği Microsoft etkinliğinde insanların İOTA ile ilgili beklentilerin karşılanmaması sonucu İOTA hakkında spekülasyon yapıldığı tartışmaları ortaya çıktı. bunun sonucunda coin'e olan ilgi azaldı. Ayrıca sadece Microsoft değil diğer büyük şirketlerden de ortaklığa dair hiçbir açıklamanın gelmemesi İOTA yatırımcısını daha da tedirgin etti .

    Reddit'te bu tedirginlikleri dile getiren topluluk üyeleri Eğer bir ortaklık varsa bir an önce açıklanmasını Eğer ortaklık Yoksa da bunun insanlara söylenmesi gerektiği konusunda Seslerini yükseltmeye başladılar.

 Sponsorlu Bağlantılar


    Yorumlar

    Yorum Bırak

    Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER