Uzun Vadeli Yatırım Sırları !

      Kripto paralara uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsanız öncelikle kendinize ait uzun vadeli yatırım planı hazırlamalı ve fiyat ,kar hedeflerinizi belirlemelisiniz. Eğer birkaç sene boyunca aldığınız coinlere hiç dokunmama taraftarıysanız  kripto paralarınızı geleceği tahmin edilemeyen borsa ve cüzdan sitelerinde tutmak yerine Kağıt cüzdan yada Hard Wallet'larda saklamanız sizin yararınıza olacaktır.

 

   Aynı zamanda çok uzun zaman boyunca borsa hesaplarınıza ,online cüzdanlarınıza ve yatırımınız için önemli sitelere girmeyeceğiniz için  tüm şifrelerinizi de bir kağıda yazıp saklamanız şifrelerinizi unutma riskini ortadan kaldıracaktır.

 

     Uzun vadeli yatırımcı olmak borsaları takip etmemek anlamına gelmez yatırım yaptığınız Kripto paraların fiyat değişimlerini takip etmeli ve yatırımınızı değişen koşullara göre tekrar tekrar gözden geçirmelisiniz. Uzun vadeli yatırım yaptığınız coin bir anda çok kötü bir haber karşısında çöküşe geçebilir ya da fiyatı bir anda uçabilir .Bu gibi durumlar için Kenarda Bir miktar yatırım için ayıracağınız ek kaynağının olması sizlere farklı Hamileler yapabilme fırsatı verecektir.

 

   Kenara koydunuz ekstra bir para hem elinizi rahatlatarak paraya sıkıştığınız zaman coin'lerinizi satmak yerine bu paradan harcama imkanı verecek  hem de ani fiyat düşüşlerinde ekstra satın alımlarla elinizdeki coin miktarını artırma fırsatına sahip olacaksınız .Aynı zamanda yatırım yaptığınız coin'lerin topluluk forumlarını takip etmeli Reddit ve Bitcointalk gibi sitelerdeki yatırımcı Yorumlarını da mutlaka dikkate almalısınız.Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER