Yatırım Yaparken Dikkat Edin

Eğer bu siteye tesadüf eseri gelmedi iseniz Büyük ihtimal sizde Kripto paralara merak saldı ve yatırım yapmaya karar verdiniz Eğer ilk yatırımınızı yapacaksanız birkaç yatırım tavsiyemizi dikkate almanızı öneririz.

   Öncelikle Kripto paralar dünyada hiçbir ekonomi profesörünün hakkında hiçbir tahmin yürütemeyeceği0 ve klasik ekonomi bilgisinin hiçbir işe yaramayacağı yepyeni bir dünyadır bu piyasaya Yeni gelenlerin düştükleri en büyük yanılgılardan birisi klasik borsa  hesaplama  ve tahmin yöntemlerinin Kripto paralarda da işe yarayacağını düşünmeleridir. Ancak gerçek Bunun tam tersidir Kripto paralar Hem yeni bir teknolojiyi temsil etmekte hem de borsaların devletler tarafından regüle edilmeden önceki eski çağlarını anımsatmaktadır. Yani bu ortamda fiyat sadece satıcı ve alıcılar tarafından belirlenmektedir.

   Bu sebeple işin içinde duygular karışmakta piyasalarda aniden panik havası oluşabilmekte veya tam tersi hiçbir sebep yokken bile inanılmaz iyimser bir piyasa oluşabilmektedir. Sizlere yatırımınızı yapmadan önce Öncelikle kendinize bir hedef koymanızı ve Duygularınızı mümkün olduğu kadar işin içine sokmamanızı öneririz.

En önemli tavsiyemiz ise Kaybetmeniz halinde hayat standartlarınızı Düşürecek miktarlarla başlamamanızdır.
Böylesine fırsatlarla dolu bu piyasada  Bunu yapmak pek kolay gibi görünmese de emin olun sizlerin çok büyük zararlar etmesini önleyecek bir yöntemdir.

 Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER