John McAfee Bir Spekülatör mü ?

    Bitcoin ve kripto para piyasasında neredeyse hergün yaptığı çarpıcı ve iddialı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Ünlü Bilişim uzmanı ve kripto para yatırımcısı John McAfee aslında bir  Bitcoin  ve kripto para spekülatörü mü ?

     John McAfee Yakın bir tarihte  Twitter adresinden her gün yeni bir Altcoin ile alakalı bilgi paylaşımı yapacağını ve bu coinleri tamamen desteklediğini açıklamıştı.  Açıklayacağı coinlerin bütün dünyayı değiştireceğini ve geri kalan coinlerin işe yaramaz olduğunu söyleyen John McAfee hakkında topluluk üyelerinin büyük çoğunluğu spekülatör yorumu yapmıştı.  

   Yine çıktığı bir programda Bitcoin fiyatı 500.000 doları geçmezse penisini keserek yiyeceğini açıklayan  John McAfee gündeme bomba gibi düşmüştü. ancak desteklediğini açıkladığı coinlerin bekleneni bir türlü verememesi insanların  John McAfee  acaba spekülatör mü ? sorusunu daha sık sormaya başlamalarına sebep oldu.

    Bütün bu gelişmelerin üstüne bir bomba daha gündeme düştü ve  bir twitter kullancısı John McAfee'nin  Altcoin geliştiricilerinden  coinlerini twitter'da tanıtıp övgüyle bahsetmek için  25 Bitcoin ücret istediğine dair konuşma kayıtlarını yayınladı.

  Bakalım Bu tartışmalar nereye varacak hep beraber  bekleyip göreceğiz...

 Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

GÜNCEL HABERLER